Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов повідомив, що через 7 років рівень зарплат в Україні може наздогнати рівень зарплат у Польщі.

Про це Милованов повідомив у Facebook.

За його розрахунками, для того, аби така ситуація з рівнями оплати праці в Україні та Польщі відбулася, щороку реальна зарплата в Україні має зростати на 20% швидше, ніж вона зростає у Польщі.

«Ось простий розрахунок — сьогодні зарплата в Польщі приблизно в 3,5 раза більша. Якщо ми наздоганяємо зарплату в Польщі на 20% в рік, то за 7 років ми збільшимо свою зарплату у відносному вимірі до зарплати в Польщі в 3,58 раза. Тобто, зрівняємо зарплати», — повідомив Милованов.

Водночас міністр визнав, що наразі рівень зарплат в Україні суттєво відстає від рівня оплати праці у сусідній Польщі. Разом з тим, у 2018 році зарплати українців зросли в реальному вимірі на 29,2%, в той час як польські — на 8,1%.

Раніше у Національному банку України повідомили, що зарплати українців, що працюють за кордоном, зростають повільніше, ніж зарплати в Україні.

Водночас український уряд очікує, що перекази заробітчан у 2019 році мають скласти 12 мільярдів доларів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile