Світ / Європа

У Мінську активісти принесли вінок із написом «Іміджу МВС» до пам’ятника «городовому»: їх затримали

Єврорадіо
Світ/Європа/У Мінську активісти принесли вінок із написом «Іміджу МВС» до пам’ятника «городовому»: їх затримали
Зберегти
Вигляд
lead

У Мінську кілька активістів 2 грудня принесли вінок із написом «Іміджу МВС» до пам’ятника «городовому», що поблизу будівлі міністерства внутрішніх справ Білорусі. Їх затримали представники міліції.

Серед затриманих громадяни Білорусі Сергій Спариш, В'ячеслав Косінеров з дружиною Мариною, Сергій Невдах, а також громадяни Росії Наталія Четверіна та Ігор Мартинов. Сьогодні, 3 грудня, їх судять в Московському суді Мінська. За підсумками засідання Косінерова и Спариша оштрафували. Інші, за словами підсудних, залишаються у відділку міліції.

Раніше, 19 листопада, акторки «Вільного театру» у столиці Білорусі Мінську прийшли до будівлі міністерства внутрішніх справ, де стоїть пам'ятник «городового» і поцілували його. Таким чином, вони висловили протест проти особливої уваги до пам’ятника з боку міліції. До цього білоруська міліція змусила місцевого підлітка вибачатися перед пам’ятником за «ляпас».

На підлітка склали протокол і передали працівникам Московського відділу міліції Мінська. При цьому у ролику не пояснюється, яке покарання передбачене для хлопця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Засновник білоруського вільного театру, режисер вистави «Палаючі двері»: «Давайте поговоримо про катування»

Більше про:
# Мінськ
Пов`язані новини