У Мінську силовики влаштували обшуки в офісу польського супутникового телеканалу «Белсат» та вилучили техніку.

Як повідомили на сайті телеканалу, зранку силовики спиляли двері в офіс телеканалу, а вже о 13 год слідчі винесли з приміщення техніку, зокрема три ноутбуки й два блоки.

Водночас у Слідчому комітеті Білорусі повідомили, що обшуки провели у межах кримінальної справи за статтею «Наклеп», яку порушила прокуратура

«У вас є офіс в Мінську? По-моєму, це просто квартира. За нашою інформацією, в приміщенні, імовірно, може залишатися комп’ютерна техніка, з якої була поширена ця наклепницька недостовірна інформація», — заявив прес-секретар Слідчого комітету Сергєй Кабакович, коментуючи обшук.

Представниця «Белсату» в Білорусі Ірина Славникова зазначила, що справа може стосуватися матеріалу про корупційні схеми в закупівлях медичного обладнання. Раніше через технічну помилку на сайті з'явилася одна з версій сюжету, яка не була фінальною. Після публікації канал спростував інформацію, викладену в сюжеті, і вибачився.

«Белсат» — польський телеканал, який мовить білоруською, створений на підставі договору МЗС Польщі та Польського громадського телебачення.

Поділитись: