Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб приймає пакети документів від членів добровольчих формувань на отримання статусу учасника бойових дій.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Там нагадали, що уряд визначив механізм надання статусу УБД для осіб, які у складі добровольчих формувань брали участь у бойових діях на Донбасі, але згодом не увійшли до складу офіційних підрозділів силового блоку.

«Таким чином нарешті за майже 6 років війни з’явилась можливість віддати належне нашим захисникам з-поміж добровольців. Зокрема, надати можливість отримати передбачені державою соціальні гарантії», — уточнили у Мінветеранів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський в понеділок, 23 грудня, підписав закон щодо надання статусу учасника бойових дій добровольцям. 4 грудня його ухвалили у Верховній Раді.

Як повідомлялося, статус учасника бойових дій надаватимуть добровольцям, які брали участь у конфлікті на Донбасі не менше 30 календарних днів. Рішення про надання статусу ухвалюватиме міжвідомча комісія.

Поділитись: