Представники правлячої коаліції в міській раді Амстердама пропонують перенести в інше місце борделі з «кварталу червоних ліхтарів» — Де Валлен.

Автори ініціативи пропонують дозволити проституцію в іншому районі міста. Очільниця столиці Нідерландів Фемке Халсема зазначила, що переселення борделів дозволить зробити квартал більш зручним для проживання, бо зараз він привертає велику увагу туристів, що заважає місцевим жителям і працівникам секс-індустрії.

«Поміркуйте про якийсь готель з номерами, із сигналізацією, камерами відеоспостереження», — запропонував депутат Фемке Руосма.

«Ми зможемо зробити це місце максимально привабливим та максимально безпечним для працівників секс-індустрії», — додав член партії D66 Александр Хаммелбург. Він вважає, що подібне альтернативне місце сприятиме анонімності працівників індустрії.

Водночас, як зазначає видання, жодна з партій не виступає за примусове закриття борделів.

Назва «квартал червоних ліхтарів» пішла від червоних ліхтарів, що стоять на вікнах борделів.

Квартал Де Валлен є одним з найстаріших в Амстердамі, він розташований біля порту, що й обумовило його перетворення на «квартал червоних ліхтарів».

У лютому 2018 року влада Нідерландів зробила суворішими правилами для туристів під час відвідування «кварталу червоних ліхтарів».

Поділитись: