УКРАЇНА

У «МХП» Косюка заперечують інформацію про порушення екологічного законодавства

2 липня, 2018 19:49
УКРАЇНА/У «МХП» Косюка заперечують інформацію про порушення екологічного законодавства
Зберегти
Вигляд
У агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» («МХП»), що належить раднику президента України Юрію Косюку, спростували інформацію з розслідування програми «Наші гроші» про те, що вони порушують норми українського законодавства.

У агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» («МХП»), що належить раднику президента України Юрію Косюку, заперечують інформацію з розслідування програми «Наші гроші» про те, що вони порушують норми українського законодавства.

Зокрема, там повідомили, що зберігають відходи зі своїх птахофабрик у відповідності з законом України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», де дозволяється зберігати пташиний послід на спеціально облаштованих відкритих майданчиках.

Там також додають, що дотримуються вимоги щодо відстані свого відкритого сховища від птахофабрики іншої компанії.

В «МХП» також спростували, що збудували свій завод на Вінничині незаконно. Крім цього, в компанії Косюка зазначають, що немає доказів того, що будинки місцевих мешканців на Вінниччині руйнуються саме внаслідок руху вантажівок «МХП».

В той же час, там не заперечують, що у ЄБРР наразі проводять розслідування щодо неналежного зберігання відходів компанії.

«МХП усіляко сприятиме провадженню незалежного розслідування ЄБРР та надаватиме незалежній комісії ЄБРР всі необхідні документи та інформацію у найкоротші терміни», — зазначає прес-служба «МХП» у спростуванні.

Нагадаємо, що журналісти програми «Наші гроші» повідомляли, що ЄБРР розпочало розслідування проти компанії Юрія Косюка через неналежне зберігання відходів. 

Пов`язані новини