У Монастириському районі на Тернопільщині, де за останніми даними зафіксовано 77 випадків інфікування коронавірусом, є 2 апарати штучної вентиляції легенів першого класу, ще 3 — меншої потужності, один з яких поламаний.

Про це в ефірі hromadske повідомив заступник голови Монастириської райдержадміністрації Павло Дронь.

«Наразі для тих хворих, які госпіталізовані, цього вистачає. Але якщо буде поступати більше хворих, то нам треба ще хоч би 2-3 апарати», — розповів Дронь.

Зазначимо, що за даними Національної служби здоров'я України, в лікарні Монастириськ є 5 апартів ШВЛ для порятунку людей з коронавірусом.

Дронь також додав, що один з потужніших апаратів позичили у районної лікарні міста Заліщики. Також для Монастириської лікарні планують закупити ще 2 апарати ШВЛ. Гроші виділила районна рада, а також надали громадяни та аграрії.

За словами Дроня, наразі в районі покращилася ситуація із забезпеченням лікарні, однак досі не вистачає пробірок та шпателів для забору біологічних зразків, аби проводити тести на коронавірус. 

Раніше жителі і лікарі Монастириськ заявили про погане матеріально-технічне забезпечення місцевої лікарні і закликали президента Володимира Зеленського втрутитися у ситуацію.

За останніми даними РДА, в районі є 77 людей, інфікованих коронавірусом. З них 32 медпрацівники (10 лікарів, 14 медсестер і 8 молодших медсестер).

Додамо, що серед цих хворих також міський голова Монастириська Андрій Старух.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 669 людей, з них 17 померли, а 10 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: