У Москві на черговому мітингу проти підвищення пенсійного віку затримали щонайменше п’ятьох людей

У Москві на черговому мітингу проти підвищення пенсійного віку затримали щонайменше п’ятьох людей.

Про це повідомляє «ОВД-Инфо».

На проспекті Сахарова, де відбувається протест, поліція затримала двох організаторів: главу Лібертаріанської партії Сергія Бойка та Олексія Степанова — координатора московського штабу опозиціонера Олексія Навального.

Крім того, до відділку поліції повезли ведучого мітингу Михайла Чичкова та журналіста видання «Sota.Vision» Івана Єгорова.

Також правоохоронці затримали й учасника акції, який стояв з плакатом проти президента РФ Володимира Путіна. За інформацією «ОВД-Инфо», поліцейські розірвали плакат.

Як повідомляє «Белый счетчик», на мітингу в Москві зібралися понад 6 тисяч людей. Це другий за два дні мітинг проти пенсійної реформи.

 

A post shared by Valentina Sidorova (@valenty_si) on

28 липня в містах Росії відбулися мітинги проти пенсійної реформи. Росіяни протестували проти підвищення пенсійного віку.

Раніше в Петербурзі затримали 14 учасників акції проти пенсійної реформи.

Влада Росії хоче підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок. Згідно з проектом, затвердженим урядом, росіян очікує поетапне підвищення пенсійного віку: для чоловіків з 60 до 65 років до 2028 року, для жінок — з 55 до 63 років до 2034-го.Законопроект вже пройшов перше читання в Держдумі. Очікується, що реформа почнеться з січня 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile