УКРАЇНА

У Москві суд продовжив арешт українця Сущенка на 3 місяці

25 січня, 2017 15:34
УКРАЇНА/У Москві суд продовжив арешт українця Сущенка на 3 місяці
Зберегти
Вигляд
Суд у Москві продовжив строк тримання під вартою на 3 місяці, українського журналіста Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

Суд у Москві продовжив строк тримання під вартою на 3 місяці, українського журналіста Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

Про це повідомив адвокат Сущенка Марк Фейгін.

Засідання за клопотанням прокурора пройшло в закритому режимі, оскільки справа має гриф «цілком таємно».

Перед тим як закрити засідання, суд відмовив Сущенку в допуску в якості громадського захисника українського консула в РФ Геннадія Брескаленка.

У свою чергу, речниця Міністерства закордонних справ Мар’яна Беца в коментарі «Інтерфакс-Україна» повідомила, що українська сторона протестує проти такого рішення у справі Сущенка.

«МЗС України висловлює протест у зв'язку з рішенням продовжити арешт Романа Сущенка ще на 3 місяці, до 30 квітня 2017 року, фактично за сфабрикованим звинуваченням, це є політичним процесом і політичною справою», – зазначила вона.

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який прибув до Росії відвідати родичів.

1 жовтня Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Пов`язані новини