В Москві затримали співвласника та генерального директора корпорації ІСД Олега Мкртчана

В Москві затримали співвласника та генерального директора корпорації «Індустріальна Спілка Донбасу» (ІСД) Олега Мкртчана.

Про це Громадському повідомило джерело в українських промислових колах.

Інформацію також підтвердили у прес-службі Сергія Тарути — екс-бізнес-партнера Олега Мкртчана. Зазначається, що затримання пов'язано із розтратою коштів російських державних банків, які виділяли на розвиток корпорації ІСД та інших бізнесів Олега Мкртчана.

При цьому в прес-службі Тарути наголосили, що він вже декілька років не є бізнес-партнером Мкртчана. А з 2014 року його частка в корпорації ІСД взагалі арештована за рішенням російського суду.

Корпорація ІСД (Індустріальний Союз Донбасу) — українська металургійна бізнес-група. Володіє металургійними підприємствами в Україні, Польщі та Угорщині.

Найбільший актив групи — Алчевський металургійний комбінат, наразі знаходиться на неконтрольованій урядом України території Луганської області.

Наприкінці 2017 року власники Алчевського меткомбінату заявили про втрату активів на окупованому Донбасі.

Корпорапція ІСД заснована в 1995 році. До кінця 2009 року її основними власниками були Сергій Тарута, Віталій Гайдук та Олег Мкртчан. У грудні того року контрольний пакет акцій корпорації викупив пул інвесторів на чолі з Олександром Катуніним. Власниками пакетів по 25% мінус 1 акція залишились Тарута та Мкртчан.

Поділитись: