У Москві у своїй квартирі, на вулиці Великій Нікітській, знайшли мертвим члена експертної ради «Единой России» Юрія Котлера.

У Москві у своїй квартирі, на вулиці Великій Нікітській, знайшли мертвим члена експертної ради «Единой России» Юрія Котлера.

Про це повідомляє агентство ТАСС з посиланням на джерело у  правоохоронних органах.

«Юрій Котлер виявлений з вогнепальним пораненням у голову в квартирі на Великій Нікітській вулиці в Москві. За попередньою інформацією, чоловік покінчив життя самогубством», — сказало джерело.

Як повідомили в управлінні Слідчого комітету по Москві, слідство розглядає версію самогубства як одну з основних. Водночас у Слідчому комітеті не називають прізвище загиблого. Слідчі не знайшли слідів безладу у його квартирі.

50-річний Юрій Котлер закінчив міжнародне відділення факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова, на початку 1990 років працював кореспондентом «РИА Новости», журналу Time і газети New York Times.

У середині 1990 років був прес-секретарем федерального управління у справах про неспроможність і банкрутство при Держкоммайна РФ, потім прес-секретарем Федеральної комісії з ринку цінних паперів, в кінці 1990-х років керував прес-службою голови Ради Центру стратегічних розробок.

У травні 2012 року був обраний до складу вищої ради «Единой России», у 2013 році був старшим віце-президентом ВТБ. 19 лютого в числі інших був затверджений до складу експертної ради «Единой России».

Поділитись: