Самоізоляцію можуть не проходити вступники, які приїжджають з окупованих територій на підконтрольну уряду складати Зовнішнє незалежне оцінювання абовступати до українських вишів. Також самоізоляція не обов'язкова для людей, ПЛР-тест яких засвідчив відсутність коронавірусу після перетину кордону або пунктів пропуску не межі з окупованими територіями.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 29 червня.

«Якщо ми говоримо про зміни, які були внесені на останньому засіданні Кабінету міністрів, то ми дозволили, якщо людина приїжджає з тимчасово окупованих територій або з-за кордону, з так званої «червоної зони», вона повинна встановити додаток «Дій вдома», почати проходити самоізоляцію. Але якщо на території України вони здадуть ПЛР-тест, який виявиться негативним, в такому випадку самоізоляцію проходити не потрібно», — пояснив він.

Нагадаємо, в Україні з початку епідемії COVID-19 підтвердили у 43 628 людей. З них 19 027 пацієнтів одужали та 1 147 померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: