Головний санітарний лікар Віктор Ляшко закликав українців та засоби масової інформації не поширювати неправдиву інформацію на тему коронавірусу. Раніше низка ЗМІ повідомили про пом'якшення карантину.

Про це він попросив в етері hromadske, розповідаючи про фейк стосовно «виходу з карантину».

«Я хотів би закликати всі засоби масової інформації користуватися тільки достовірними джерелами інформації і не створювати паніку навколо будь-яких заяв», — заявив Ляшко.

Він підтвердив, що Україна наразі не розглядає варіант послаблення карантину, і він, як і планувалося, триватиме до 24 квітня.

Як повідомлялося, низка українських ЗМІ поширюють інформацію про те, що Україна може почати пом'якшувати карантинні обмеження вже у квітні, але це неправда.

Влада наполягає, що наразі в Україні не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо враховуючи наближення Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертаються додому на святкування.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадки інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: