У МВС анонсували підвищення зарплат для поліцейських та компенсації за житло
Фото:

Національна поліція

Зарплату поліцейських з 1 січня 2019 року збільшать на 30%. Більше того, Уряд схвалив постанову про компенсацію поліцейським плати за оренду житла – «за умови належного оформлення договору оренди», повідомила прес-служба Національної поліції.

«Нам вдалося реалізувати програму іпотеки. Кабінет Міністрів проголосував за цю програму і вона внесена в бюджет на 2019 рік. Введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років — основний компонент нашої мотиваційної програми», — заявив глава МВС Арсен Аваков. 

Для участі у програмі необхідно дотримання декількох умов: вислуга поліцейського повинна становити не менше двох років (окрім учасників бойових дій). До виходу на пенсію поліцейському-кандидатові має залишатися не менше п’яти років. Співробітник, який виявив бажання оформити іпотеку, повинен перебувати на квартирному обліку. Строк лізингу становитиме не більше 20-ти років.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що така програма стане «додатковим мотивуючим фактором для служби в поліції».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «ДІАЛОГИ»: старий та новий копи про те, що в них спільного та чим вони відрізняються

Поділитись: