У Києві затримали підозрюваного у вбивстві головного редактора російського Forbes Пола Хлєбнікова за запитом РФ. Підозрюваний Магомед Дукузов був у міжнародному розшуку.

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві головного редактора  російського Forbes Пола Хлєбнікова за запитом РФ. Підозрюваний Магомед Дукузов був у міжнародному розшуку.

Про це повідомили в МВС, передає Інтерфакс.

«17 листопада в Києві затриманий Магомед Дукузов, 1978 року народження, оголошений в міжнародний розшук за запитом російських правоохоронних органів. Він звинувачується в причетності до скоєння вбивств на замовлення на території Москви, в тому числі головного редактора російської версії журналу Forbes Пола Хлєбнікова», — зазначили у відомстві.

За її словами, генеральна прокуратура РФ проінформована про факт затримання, як ініціатор розшуку.

Раніше повідомлялося, що російські правоохоронці готують запит до України з приводу затримання підозрюваного в причетності до вбивства головного редактора російської версії журналу Forbes Пола Хлєбнікова.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала уродженця Чечні, який був у розшуку Інтерполу за участь у вбивстві головного редактора російського Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова.

Поділитись: