Міністество внутрішніх справ відкидає спільну заяву понад 50 конгресменів США, щодо підтримки в Україні антисемітизму та ксенофобії.

Міністество внутрішніх справ відкидає спільну заяву понад 50 конгресменів США, щодо підтримки в Україні антисемітизму та ксенофобії. 

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає неприпустимим, щоб у сучасній Україні будь-кого з українських або іноземних громадян дискримінували, залякували або переслідували через належність до іншого віросповідання, нації або культури», – заявили в МВС.

У відомстві нагадали, що Нацполіція у жовтні 2017 року викрила злочинне угрупування, що протягом року здійснювало напади на дипломатичні установи, іноземні організації, пам’ятки архітектури й культові споруди на території держави з «провокативною метою підриву дружніх відносин» України з іноземними партнерами.

«Усі подібні злочинні прояви отримують принципову і швидку реакцію правоохоронних органів», — заявили у відомсті. 

Також у МВС відкинули звинуваченя в неонацизмі, щодо полку Нацгвардії «Азов», який конгресмени назвали «батальйоном».

Нагадаємо, американські конгресмени Ро Ханна та Девід Цецелін зібрали 57 підписів під зверненням до Державного департаменту США щодо дипломатичного тиску на Польщу та Україну через прояви антисемітизму та політику прославлення нацистських колаборантів і заперечення Голокосту. 

Поділитись: