ENRU

У Миколаєві сталися сутички через ймовірне вбивство понад 100 собак

У Миколаєві сталися сутички між зоозахисниками і депутатами міськради з одного боку та співробітниками «Центру захисту тварин» через евтаназію 70 собак. Зоозахисники та двоє депутатів Миколаївської міської ради стверджують, що у «Центрі захисту тварин» вбили 135 собак. У центрі заявляють про вдвічі меншу цифру.

Про це повідомляє місцеве видання «Новости N».

Зоозахисники та депутати отримали інформацію про вбивство 135 собак — 100 дорослих особин та 35 щенят.

Голова громадської зоозахисної організації «Шарон» Лідія Шуст розповіла виданню, що директор центру підтвердив убивство 135 собак, а також нібито звітував про це перед заступником міськголови Миколаєва Юрієм Степанцем.

Водночас «Центр захисту тварин» повідомляє, що співробітники організації провели евтаназію 70 собак.

Наголошується, що евтаназія є одним зі способів регулювання чисельності безпритульних собак. У центрі пояснили, що ці тварини були або надто агресивні, або невиліковно хворі.

«Підприємство вдається до застосування евтаназії лише у крайніх випадках, в усіх інших «Центр захисту тварин» займається пошуком власників для собак, які можуть бути приручені людиною та які не мають хвороб», — пояснили у підприємстві.

Як повідомлялося, київському догхантеру Святогору продовжили домашній арешт.

Раніше Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід догхантеру Святогору. Його узяли під варту на 2 місяці.

Однак 26 червня суд змінив запобіжний захід на домашній арешт.

8 червня у Києві поліція затримала догхантера Олексія Святогора, він перебував у базі МВС серед осіб, які переховуються від органів досудового розслідування. 

Догхантер Олексій Святогор перебував у Дніпровському управлінні столичної поліції. Зоозахисники вимагали взяти його під варту на 2 місяці. Того ж дня поліція передала клопотання про затримання догхантера Святогора до Шевченківського райсуду.