УКРАЇНА

У минулому році в Україну ввезли утричі більше вживаних авто, ніж у 2016-му

9 лютого, 2018 15:21
УКРАЇНА/У минулому році в Україну ввезли утричі більше вживаних авто, ніж у 2016-му
Зберегти
Вигляд
Українські митниці в 2017 році здійснили оформлення 72,9 тис. вживаних автомобілів, що у три рази більше, ніж за підсумками 2016 року.

Українські митниці в 2017 році здійснили оформлення 72,9 тис. вживаних автомобілів, що у три рази більше, ніж за підсумками 2016 року.

Про це повідомляється на сайті Державної фіскальної служби.

«Вживаних авто минулого року було оформлено 72,9 тис, з них за зменшеними ставками акцизного податку — 69,5 тис. З таких авто сплачено 5,5 млрд. грн. митних платежів, у тому числі за зменшеними ставками акцизного податку — 5,1 млрд. грн», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у 2016 році було оформлено 23,8 тис. вживаних авто. Це утричі менше, ніж у наступному, 2017 році. Крім того, у 2016 році за зменшеними ставками акцизу оформлено 15,1 тис. автівок.

У ДФС додали, що протягом 2017 року оформлено при ввезенні в Україну 80,5 тисяч нових авто, з яких сплачено 15,8 млрд грн митних платежів.

У 2016 році кількість таких оформлень авто становила 63 тисячі зі сплатою 12,4 млрд грн платежів.

Нагадаємо, у 2016 році в Україні набув чинності закон про зниження ставок акцизного збору на вживані транспортні засоби, він діятиме до 31 грудня 2018 року.

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти