УКРАЇНА

У МЗС Польщі заявили про неспроможність України існувати без Польщі

10 грудня, 2017 16:22
УКРАЇНА/У МЗС Польщі заявили про неспроможність України існувати без Польщі
Зберегти
Вигляд
Глава політичного кабінету Міністерства закордонних справ Польщі Ян Паріс заявив, що Польща може існувати без України, а от Україні важливе існування Польщі.

Глава політичного кабінету Міністерства закордонних справ Польщі Ян Паріс заявив, що Польща може існувати без України, а от Україні важливе існування Польщі.

Про це Паріс заявив під дискусійної зустрічі у клубі «Ронін», передає видання RMF24.

«Польща буде п'ятою країною у ЄС після виходу Сполученого Королівства, Польща буде країною НАТО та основним східним флангом і буде існувати незалежно від того, що відбувається в Україні, краща там ситуація або гірша. Це не вірно, що Україна є умовою існування Польщі», — сказав він

Паріс також звинуватив українців у «фальсифікації історії» і заявив про «переслідування польської меншини».

«У мене складається враження, що у них абсолютно хибне уявлення про Польщу... Вони вважають, що Варшава слабка, ізольована і потребує України. Це не так. Є Україна, яка потребує Польщі. У Польщі справи будуть йти добре без України», — додав він

Міністерство закордонних справ Польщі наразі не прокоментувало твердження Паріса.

Раніше новообраний прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що відносини з Україною «необхідно будувати на історичній правді».

До цього, наприкінці серпня, керівник канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерскі заявив, що деякі країни Європи можуть обрати підтримку Москви, а не Київ, якщо виникне така необхідність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща та Україна: як припинити битву за минуле?

Більше про:
# Польща
Пов`язані новини