Напередодні п'ять націоналістичних організацій заявили про підтримку заступника голови партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» Руслана Кошулинського на президентських виборах у 2019 році.

У партії «Національний корпус» заявили, що не підтримують свободівця Руслана Кошулинського як єдиного кандидата на президентських виборах від націоналістичних сил.

«Рішення про підтримку Кошулинського «націоналістичним рухом» було прийнято кулуарно, без широкого обговорення та всупереч Маніфесту націоналістичних сил. Люди, які поставили свої підписи під «документом», не мають реального авторитету серед мільйонів українських націоналістів», — ідеться у заяві партії.

Натомість у Нацкорпусі заявили, що бачать «лідером» націоналістичних сил Андрія Білецького, главу партії, оскільки він «може дати нове, сучасне дихання націоналізму». 

Напередодні «Правий сектор», «Організація українських націоналістів», «Конгрес українських націоналістів», «С14» та ВО «Свобода» заявили про підтримку свободівця Кошулинського на виборах.

В Україні станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року. Згідно з опитуванням від 13 листопада, президентський рейтинг виборів 2019 року очолює лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а розрив між чинним президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським — 1%.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися восени 2019 року. Президентські вибори — 31 березня 2019-го.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile