Окремі будинки в Одесі не мають опалення через те, що компанії-теплопостчальники, які їх обслуговують, не погасили свою заборгованість за газ перед Нафтогазом.

Про це повідомляють у прес-службі Нафтогазу.

«На жаль, залишаються ще два підприємства які не включені до реєстру споживачів (які отримують газ для потреб опалення — ред.): ОК «Суворовський ЖЕК» та ТОВ «Еліткомсервіс Компанія», які обслуговують сотні квартир», — зазначають у Нафтогазі.

Там підрахували, що, відповідно до чинного законодавства, ці компанії мають виплатити Нафтогазу 339,4 тисячі гривень та 300,3 тисячі гривень відповідно.

«Всі виробники тепла, які приділили увагу початку опалювального сезону, давно отримують газ. Ті ж, що звернулись за укладенням договору несвоєчасно, або не виконали вимог законодавства, створюють проблеми мешканцям будинків, які обслуговують, і навіть намагаються перекласти відповідальність за свою бездіяльність на Нафтогаз», — повідомив заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Нагадаємо, що 26 листопада опалення відновили у Світлодарську, що на Кіровоградщині. Проблеми з теплопостачанням там виникли через аварію.

 21 листопада у Новому Роздолі на Львівщині аварійні бригади ліквідували три прориви теплотрас і відновили подачу тепла у місті. У жовтні у містах Новояворівськ та Новий Розділ на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону.

Поділитись: