УКРАЇНА

У Національному художньому музеї вперше проведуть реставрацію

14 липня, 2018 00:45
УКРАЇНА/У Національному художньому музеї вперше проведуть реставрацію
Зберегти
Вигляд
Національний художній музей України, який розташований у Києві, частково припинить роботу через першу в історії існування реставрцію.

Національний художній музей України, який розташований у Києві, частково припинить роботу через першу в історії існування реставрцію.

Про це йдеться у повідомленні адміністрації музею.

Зазначається, що з кінця ХІХ століття музей ставав на реконструкцію лише раз — з 1967 року по 1972 рік. Водночас заклад ніколи не реставрувався.

«До цього літа. Наш улюблений Музей з левами ненадовго зачиниться на реставрацію, щоб восени зустріти вас оновленим і більш комфортним», — йдеться у повідомленні.

Відтак, 16 липня на вхід зачиниться другий поверх музею, але перший поверх лишатиметься доступним для відвідування.

Планується, що зовні буде проведена реставрація даху. Паралельно всередині музею реставруватимуться мармурові сходи і підлога.

«Буде переоснащено зону гостинності, встановлено нову стійку адміністратора, каси та меблі для музейного кафе і крамнички. Також будуть встановлені уже відреставровані вхідні двері музею», — повідомили у закладі.

Відкриття оновленого музею планується восени.

Загалом, реставрація музею розрахована на 3 роки і буде проводитися поступово, у три етапи. Стежте за оновленнями на нашій сторінці, щоб дізнатися про найновіші зміни.

Раніше повідомлялось, що музеї Києва оголосили дати безкоштовних відвідин.

Пов`язані новини