У Національному банку повідомили, що жодних посадовців з їхнього відомства не затримали за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Жоден з членів Правління та директорів департаментів Національного банку не був затриманий під час здійснюваних антикорупційними органами слідчих дій щодо обставин видачі стабілізаційного кредиту у 2014 році ПАТ «ВіЕйБі Банк», — пояснили у відомстві.

У пресслужбі повідомили, що через цю справу глава Нацбанку Яків Смолій перервав службове закордонне відрядження та повертається до України.

Також у Нацбанку обурені врученням підозри колишньому першому заступнику НБУ Олександру Писаруку.

Писарук у 2014-2015 роках був першим заступником голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали увечері 11 листопада 7 осіб за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

У відомстві пояснили, що йдеться про колишніх та чинних посадовців Національного банку України, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та приватних компаній, пов’язаних із кінцевими бенефіціарами «ВіЕйБі Банку».

Поділитись: