Поліція Нідерландів викрила імпровізовані в’язницю з камерами для тортур, створені у вантажних контейнерах для морських перевезень. У справі арештували шістьох людей, яких підозрюють у причетності до діяльності цих установ.

Про це повідомляє Associated Press.

Ще 22 червня нідерландські правоохоронці викрили вантажні контейнери, переобладнані у в’язницю й камеру для тортур. Усередині останньої вони знайшли стоматологічне крісло та інструменти для катувань — щипці, скальпелі й наручники.

Тоді ж, 22 червня, було затримано шістьох осіб, підозрюваних в організації діяльності цих незаконних установ. Утім подробиці операції правоохоронці змогли повідомити лише зараз.

На слід імовірних злочинців правоохоронці вийшли внаслідок спільної операції з колегами із Франції та Великої Британії, у ході якої їм вдалося зламати зашифровану мережу переписок злочинних угруповань, які займалися наркоторгівлею.

У межах спільного розслідування поліція в Нідерландах загалом арештувала понад 100 підозрюваних і конфіскувала понад 8000 кілограмів кокаїну й 1200 кілограмів метамфетаміну, а також знищила 19 нарколаболаторій.

Поділитись: