Світ

У Нідерландах з’явилися поштові марки проти ЧС з футболу в Росії

13 червня, 2018 22:58
Світ/У Нідерландах з’явилися поштові марки проти ЧС з футболу в Росії
Зберегти
Вигляд
У Нідерландах з’явилися поштові марки до чемпіонату світу з футболу, який 14 травня розпочнеться в Росії. На марці футболіст м’ячем збиває літак.

Користувачі у соціальних мережах показали поштові марки до чемпіонату світу з футболу в Росії, які з'явилися у Нідерландах. На марці футболіст м’ячем збиває літак.

Фото марки поширюють у соціальних мережах.

«Радіо Свобода» зазначає, що на сайті пошти Нідерландів такий макет рамки не розміщений, однак сервіс пропонує послугу замовлення індивідуальних марок. Таким чином кожна людина може замовити марки за власним зображенням, тож не виключено, що марки до ЧС-2018 можуть бути приватною ініціативою.

Серію зображень, що символізують бойкот чемпіонату світу в Росії, створив український художник Андрій Єрмоленко. Він загалом створив серію з 15 альтернативних плакатів, оприлюднив їх у вільному доступі та дозволив публікувати усім.

Кожен з плакатів українця символізує один зі злочинів Росії: анексія Криму, підтримка бойовиків на Донбасі, збиття МН17 на Донбасі, бомбардування Алеппо в Сирії, політв’язні, отруєння Скрипаля у Британії.

Найпопулярнішим малюнком стала стилізація логотипу чемпіонату під череп.

Раніше повідомлялося, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу-2018 з футболу, що проходитиме у Росії.

Канцлерка Німеччини Меркель допустила поїздку на ЧС з футболу у Росію. 

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали уряди країн ЄС не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії. В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Раніше українців закликали не їхати на нього через небезпеку затримання та можливу агресію. Однак, близько 5 тисяч українців придбали квиткина ЧС-2018 у Росії.

Глава МЗС України Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Пов`язані новини