У Нігерії в ході спеціальної операції звільнили 149 заручників з полону радикального ісламістського угрупування «Боко Харам».

У Нігерії в ході спеціальної операції звільнили 149 заручників з полону радикального ісламістського угрупування «Боко Харам».

Про це повідомляє Premium Times.

Заступник прес-секретаря нігерійської армії Оньяма Нвачуку повідомив, що в ході спецоперації в комуні Ерімарі-Кура було звільнено 149 заручників: 54 жінки та 95 дітей.

Також чиновник зазначив, що під час звільнення бранців, нігерійській армії вдалось вбити трьох бойовиків і ще затримати п'ятьох.

Нагадаємо, 19 лютого бойовики «Боко Харам» напали на селище у штаті Йобе у Нігерії, після чого зникли понад 100 дівчат. Згодом повідомлялось, що армія Нігерії звільнила більшість школярок, викрадених  «Боко Харам». 

Останні полонених бойовики звільнили 21 березня, хоча звільнені школярі повідомляли, що у полоні залишились ще кілька дівчат. 

«Боко Харам» — радикальне ісламістське угруповання, що здійснює свою діяльність на північному сході Нігерії, півночі Камеруну та Нігеру. Організація заснована в 2002 році Мохамедом Юсуфом і ставила за мету побудову ісламської держави із законами шаріату.

Поділитись: