У Німеччині наладчика обладнання Клауса О. засудили до довічного ув’язнення через отруєння колег: двоє з них отримали важкі захворювання нирок, а один впав у кому без шансів на одужання.

Суд у місті Білефельде визнав 57-річного чоловіка винним у замаху на вбивство та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.

Засуджений працював на одному із заводів містечка Шлос-Хольте-Штукенброк у землі Північний Рейн-Вестфалія. Один із робітників помітив у своєму бутерброді білий порошок, сфотографував його та повідомив керівництву. Після цього в приміщенні, де зберігаються речі працівників, встановили камери спостереження.

Камери зняли, як Клаус О. підсипає колегам у їжу порошок. Через це в помешканні чоловіка провели обшук, під час якого знайшли ртуть, кадмій, марганець, свинець та ацетат свинця, з яких можна виготовити отруту.

Чоловіка затримали в травні 2018 року. За даними слідства, внаслідок його дій двоє людей отримали важкі захворювання нирок, а ще один колега Клауса О. через пошкодження головного мозку перебуває в комі без шансів на одужання.

Засуджений під час засідання суду мовчав. Як вважає психолог, який проводив бесіди з чоловіком під час слідчих дій, Клаус труїв колег, бо уявив себе «вченим», і хотів поспостерігати, яким чином отрута впливатиме на людей.

Як повідомлялося, в Індії щонайменше 150 людей померли від отруєння алкоголем.

Поділитись: