У Міністерстві закордонних справ Німеччини заявили, що запровадили нові принципи роботи в соціальних медіа та застосувало заходи дисциплінарного впливу до дипломатичного персоналу місії країни на палестинських територіях.

Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на Associated Press.

МЗС Німеччини почало розслідування після того як з'ясувалося, що Twitter-акаунт місії країни на палестинських територіях ставив «лайки» антиізраїльським повідомленням.

У МЗС заявили, що 10 людей мали доступ до акаунта, і незрозуміло, хто тиснув «лайки». Міністерство заявляє, що обліковий запис не був захищений від сторонніх користувачів.

Нові засади роботи в соціальних мережах, розіслані на всі дипломатичні посади, роз'яснюють, що «навіть «лайки» розуміються як вираження думки німецького уряду», тож тепер вони потребують схвалення двох людей.

У німецькому МЗС «категорично» відмежувалися від «лайків» і назвали їх «неприйнятними».

Нагадаємо, Федеральна торгова комісія США (FTC) вирішила оштрафувати Facebook на рекордні 5 мільярдів доларів через витоки даних користувачів. Окрім штрафу, в рамках угоди із владою засновник компанії Марк Цукерберг також буде нести особисту відповідальність за дотримання вимог конфіденційності. У разі недотримання цих норм компанією Facebook його можуть притягнути до відповідальності, зокрема кримінальної.

Поділитись: