У німецькому Франкфурті-на-Майні активісти заблокували головний вхід до виставкового центру, де проходить Франкфуртський міжнародний автосалон.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Рух Sand im Getriebe (Пісок в коробці передач) оголосив про «мирну блокаду» на знак протесту проти «руйнівної транспортної системи, яку досі уособлює собою найбільший у світі автосалон».

Водночас, активісти заблокували лише головний вхід, що не завадило роботі виставки.

Протести проти негативного впливу автомобілів на навколишнє середовище почалися у Франкфурті-на-Майні в день відкриття для відвідувачів автосалону IAA. Екологічні та правозахисні організації, а зокрема, Greenpeace, Deutsche Umwelthilfe і NaturFreunde Deutschlands закликали доєднатися до протесту.

Активісти виступають проти «брехливих автоконцернів, які прославляють свої нові кросовери», і уряду ФРН, який «аплодує замість того, щоб зробити висновки з кліматичної кризи і дизельного скандалу».

За оцінками організаторів, у акції взяли участь близько 25 тисяч людей. Серед них — 18 тисяч велосипедистів, багато з яких прибули з інших міст регіону.

Своєю чергою, у поліції повідомили про 15 тисяч протестувальників.

Нагадаємо, екоактивісти протестували проти змін клімату на червоній доріжці в останній день Венеційського кінофестивалю.

Раніше Генсек ООН оголосив надзвичайну екологічну ситуацію в світі через танення льодовиків та зростання рівню вуглекислого газу.

А станом на 29 липня людство вичерпало річний запас природних ресурсів (воду, чисте повітря, ґрунт тощо), які планета здатна відновити протягом року.

Поділитись: