Парламент Німеччини ухвалив законопроєкт Федерального уряду, який передбачає ратифікацію чинної угоди про соціальне забезпечення з Україною щодо уникнення подвійного страхування.

Як повідомляє «Укрінформ», за нього проголосували всі парламентські фракції, окрім правопопулістської «Альтернативи для Німеччини».

«Німеччину та Україну пов’язують добрі бізнес-відносини, понад 1 тисяча німецьких фірм працюють в Україні. Угода слугуватиме покращенню таких відносин та захистить працівників», — заявила депутатка від Соціал-демократичної партії Німеччини Дагмар Шмідт.

Вона зазначила, що уряд Німеччини всіляко підтримує Україну на шляху її економічної трансформації та наближення до європейських структур. Також надається гуманітарна допомога постраждалим під час війни на Донбасі.

Ухвалення законопроєкту є необхідною умовою ратифікації «Угоди від 7 листопада 2018 року між Федеративною Республікою Німеччиною та Україною про соціальне забезпечення». Вона передбачає уникнення подвійного пенсійного та соціального страхування від нещасних випадків працівників, які перебувають в іншій країні.

Поділитись: