Німецькі правоохоронці заарештували підозрюваного в причетності до терактів у Парижі в листопаді 2015 року, в тому числі в концертному залі «Батаклан».

Як повідомляє прокуратура Дрездена, 39-річний громадянин Боснії і Герцеговини заарештований спецпідрозділом Федерального відомства кримінальної поліції у ніч на 20 червня.

В заяві прокуратури не вказано ім'я затриманого, але німецькі ЗМІ називають його Адіс А. За їхніми даними, підозрюваний перебував у районі міста Мерзебург (земля Саксонія-Ангальт). Він потрапив у поле зору німецьких правоохоронців у зв'язку з іншою справою, пов'язаною з незаконним володінням і оборотом зброї.

Раніше бельгійська влада випустила ордер на його арешт за підозрою в причетності до цих терактів, тепер німецька прокуратура збирається почати процес його екстрадиції до Бельгії.

Нагадаємо, в ніч на 14 листопада 2015 року терористи здійснили серію кривавих атак на вулицях Парижа, в барах і ресторанах, а також у концертному залі «Батаклан» та біля стадіону «Стад де Франс». Жертвами терактів стали 130 людей, більш ніж 350 дістали поранень. Терористична організація «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за напади, назвавши їх «11 вересня по-французьки». 

Поділитись: