Світ

У Німеччині прибрали золоту статую Ердогана з міркувань безпеки

29 серпня, 2018 18:12
Світ/У Німеччині прибрали золоту статую Ердогана з міркувань безпеки
Зберегти
Вигляд
У німецькому місті Вісбаден прибрали чотириметрову золоту статую турецького президента Реджепа Ердогана після того, як через неї сталися сутички за участі десятків людей

У німецькому місті Вісбаден прибрали чотириметрову золоту статую турецького президента Реджепа Ердогана після того, як через неї сталися сутички за участі десятків людей.

Про це повідомляє місцева поліція.

Скульптуру встановили на центральній площі Єдності в межах фестивалю Wiesbaden Biennale. У 2018 захід відбувся під гаслом «Погані новини».

У поліції повідомили, що її вирішили прибрати з міркувань безпеки. Під цією скульптурою сталися сутички між прихильниками та противниками турецького президента. Статую навіть закидали яйцями та назвали «турецьким Гітлером», передає ВВС.

Як додає Deutsche Welle, після встановлення статуї поліції неодноразово отримувала дзвінки від місцевих, які розцінювали це як підтримку політики Ердогана.

У Німеччині мешкає значна частина турецької меншини, яка розділилася на два табори — противників та прихильників Ердогана. Сам Ердоган у березні 2017 року порівняв вище керівництво Німеччини з нацистами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Школи і шпигунство: нова криза у відносинах Німеччини і Туреччини

Пов`язані новини