У Німеччині з грудня і дотепер триває хакерська атака на мережі урядових установ — Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони країни.

У Німеччині з грудня і дотепер триває хакерська атака на мережі урядових установ — Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони країни.

Про це заявив голова комісії Бундестагу з контролю за діяльністю спецслужб Армін Шустер, повідомляє німецьке видання DW.

Члени комісії Бундестагу обурилися через те, що їх не поінформували вчасно про кібератаку. За словами члена партії «зелених» Костянтина фон Нотца, парламентарії дізналися про атаку хакерів тільки з повідомлень ЗМІ.

Схожу думку висловив депутат від Лівої партії Андре Хан.

Хан зазначив, що якщо в уряді ФРН знали про злом мережі вже давно, то відмова від передачі інформації парламентської комісії можна вважати «явним порушенням закону». На думку політика, відповідальність за це несе відомство канцлера ФРН, яке здійснює нагляд за спецслужбами.

Уряд Німеччини визнав, що російські хакери з групи APT28 у грудні 2017 року ввели шкідливе програмне забезпечення в урядову мережу. Хакери зламали комп'ютери Міністерства закордонних справ та міністерства оборони ФРН.

Раніше повідомлялося, що хакери атакували німецьке Міністерство закордонних справ і Міністерство оборони.

Раніше влада країни підтвердила кібератаку на свої відомства та заявила, що ситуація перебуває під контролем.

Згідно з повідомленнями німецьких ЗМІ, кібератаку вчинила російська хакерська група АРТ28.

Раніше у Європарламенті закликали ввести санкції проти РФ через втручання хакерів у виборчі кампанії.

/Вікторія Бега

Поділитись: