У Європейському парламенті назвали чотири кроки для протистояння втручанням Росії у виборчі кампанії і російській пропаганді.

У Європейському парламенті назвали чотири кроки для протистояння втручанням Росії у виборчі кампанії і російській пропаганді.

Про це йшлося під час дебатів у Страсбурзі, присвячених впливу російської пропаганди на країни ЄС, передає «УНІАН».

Голова Комітету Європейського парламенту у закордонних справах, німецький депутат Девід Макаллістер підкреслив, що російська кампанія з дезінформації спрямована проти основ об'єктивної журналістики і призводить до поширення упередженої інформації.

Він зазначив, що необхідно посилити стійкість ЄС і назвав чотири кроки, які необхідно реалізувати.

«У першу чергу — неупереджено розслідувати російське втручання у виборчі кампанії. По-друге, запровадити цілеспрямовані санкції у зв'язку з хакерством публікацією сфальсифікованих конфіденційних даних», — заявив Макаллістер.

Повідомлялося, що екс-радник Трампа Беннон дасть свідчення щодо втручання РФ у вибори США.

Раніше колишній радник виборчого штабу Дональда Трампа Картер Пейдж підтвердив інформацію про те, що спілкувався із російським віце-прем'єром Аркадієм Дворковичем.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

За даними Reuters, Флінн і посол Росії в США Сергій Кисляк обговорювали створення неофіційного каналу зв’язку між главою Білого дому й президентом Росії Володимиром Путіним.

Крім того Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв’язку з розслідуванням утручання Росії в американські вибори.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile