У новій серії мультсеріалу «Сімпсони» покажуть президента Росії Владіміра Путіна на коні, який агітує і голосує за Дональда Трампа. Анонс нового епізоду опублікований на Youtube.

В опублікованому ролику Гомер Сімпсон приходить на виборчу дільницю проголосувати за Хілларі Клінтон — «кандидатку, яка вибачала своєму чоловікові все, щоб він не робив». Чоловік, що стояв поруч з ним, говорить, що буде голосувати за Трампа, тому що той «хороший бізнесмен, ніколи не спить і не платить податки».

Гомер відповідає, що не може довірити країну людині, яка збанкрутувала шість разів. У відповідь, прихильник Трампа каже: «Він побудує стіну, щоб зберегти королев краси, які занадто багато їдять. Плюс у нього є план зробити Росію знову великою».

Після цього між Гомером і прихильником Трампа зав'язується бійка. Гомер зриває з агітатора маску і бачить, що насправді це Владімір Путін.

Потім Путін йде в кабінку для голосування, а самого Гомера у списках виборців не виявляється. У цей момент виїжджає Владімір Путін на коні і каже: «Не хвилюйся! Мої хакери пустять тебе, але це вже не має значення. 102% голосів отримує Трамп. Бізнес є бізнес!».

У фіналі Трамп зносить Кремль і будує там своє казино.

Новий епізод «Сімпсонів» вийде в ефір у неділю, 16 жовтня, і стане для серіалу шестисотим.

Нагадаємо, минулого тижня міністерство внутрішньої безпеки США та управління національної розвідки випустили спільну заяву, в якій офіційно звинуватили російську владу в організації кібератак на американські політичні структури.

Москва заперечує будь-які звинувачення в організації хакерських атак.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile