Міністерство внутрішніх справ Нової Зеландії запустило соціальну кампанію «Keep It Real Online», в межах якої розповідають, як батькам орієнтуватися в цифрову добу. Один із розділів стосується порнографії — а точніше, того, як про неї слід говорити з дітьми.

У соціальній рекламі на цю тему дві оголені новозеландські порнозірки приходять до будинку, в якому неповнолітній хлопець дивиться відео інтимного змісту. Вони говорять про це жінці, яка відчиняє їм двері, й закликають її поговорити про це із сином.

У ролику порноактори говорять, що підліток може не знати, як насправді складаються відносини, й сформувати хибне уявлення про це через порнографічні відео. Наприкінці мати говорить синові, що їм настав час поговорити про «відмінність між реальними стосунками й тим, що ти бачиш у мережі».

«Для молоді цілком нормально цікавитися сексом. Найкращий спосіб її підтримати — відкрито й чесно поговорити з ними про те, що вони можуть десь бачити, й про те, наскільки це відрізняється від справжнього сексу й відносин», — йдеться в повідомленні на сайті соціальної ініціативи уряду Нової Зеландії.

Поділитись: