На День незалежності України в центрі Новосибірська влаштували пікет із вимогою до влади РФ не втручатися у справи України.

Про це повідомляє «Сибирь.Реалии».

Загалом в акції взяли участь 13 людей, як українців, так і місцевих жителів. Вони тримали в руках плакати «Слава Україні», «Владо, досить воювати», «Свободу Сенцову і Кольченку».

Організаторка акції Оксана Лук’янець розповіла, що головна вимога до російської влади — припинити втручання у внутрішні справи України.

«Я прийшов сюди, щоб люди не забували — у нас є сусіди, брати по крові, які колись жили у спільній радянській квартирі. І народ України зробив великий стрибок вперед, здобувши незалежність. Не треба про це забувати», — сказав учасник акції Володимир Сухов.

Як зазначає видання, більшість перехожих, з якими вдалось поговорити журналістам, поставилися до акції нейтрально.

«До народу України ставлюся із симпатією, а ось наші правителі, мені здається, один одного варті. Всі проблеми від політичних ігор», — сказав житель Новосибірська Сергій Кольцов.

Нагадаємо, цього року в Україні День незалежності офіційно святкували у новому форматі. За ініціативою новообраного президента Володимира Зеленського військового параду не було, на Майдані відбулась Хода гідності: у ній взяли участь родини загиблих на Майдані, учасники війни на Донбасі та родичі загиблих, медики, вчителі, волонтери та керівництво держави.

Водночас, у Києві відбувся й неофіційний Марш захисників за участі військових.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile