УКРАЇНА

У нових сервісних центрах МВС запустили буккросинг

2 червня, 2017 20:03
УКРАЇНА/У нових сервісних центрах МВС запустили буккросинг
Зберегти
Вигляд
lead
Перший збір книг відбувся завдяки працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС.

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, які відкрили замість МРЕВ, запускають буккросинг у місцях обслуговування громадян.

Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

Зазначається, що перший збір книг відбувся завдяки працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС.

Фото: прес-служба МВС України

Зокрема, до ініціативи вже долучилися видавництва «Основи», «Фоліо», «Наш Формат», «Книголав», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Nebo BookLab Publishing», «Школяр».  

В МВС зазначають, що послугами сервісних центрів користується понад 4 мільйони громадян і клієнти щоденно проводять в центрах від 20 хвилин до 2-3 годин.В МВС додали, що ініціатива поширюється як на великі, так і на маленькі міста по всій Україні.Буккросинг — традиція залишати книжки на спеціально обладнаних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін залишивши свою улюблену книгу.

Нагадаємо, мобільні сервісні центри МВС вже працюють майже по всій Україні. А у Дніпрі відкрили центр МВС у торгівельному центрі. Загалом, там надаються 174 послуги.

Також на Донбасі запрацювали мобільні сервісні центри МВС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини