Перший збір книг відбувся завдяки працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС.

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, які відкрили замість МРЕВ, запускають буккросинг у місцях обслуговування громадян.

Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

Зазначається, що перший збір книг відбувся завдяки працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС.

Фото: прес-служба МВС України

Зокрема, до ініціативи вже долучилися видавництва «Основи», «Фоліо», «Наш Формат», «Книголав», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Nebo BookLab Publishing», «Школяр».  

В МВС зазначають, що послугами сервісних центрів користується понад 4 мільйони громадян і клієнти щоденно проводять в центрах від 20 хвилин до 2-3 годин.В МВС додали, що ініціатива поширюється як на великі, так і на маленькі міста по всій Україні.Буккросинг — традиція залишати книжки на спеціально обладнаних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін залишивши свою улюблену книгу.

Нагадаємо, мобільні сервісні центри МВС вже працюють майже по всій Україні. А у Дніпрі відкрили центр МВС у торгівельному центрі. Загалом, там надаються 174 послуги.

Також на Донбасі запрацювали мобільні сервісні центри МВС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: