УКРАЇНА

New York Times залишить позначення анексованого Криму «спірною» територією

14 листопада, 2017 22:10
УКРАЇНА/New York Times залишить позначення анексованого Криму «спірною» територією
Зберегти
Вигляд
lead
Американська газета The New York Times залишить без змін зображення території анексованого Росією Криму, яка була позначена «спірною».

Американська газета The New York Times залишить без змін зображення території анексованого Росією Криму, яка була позначена «спірною».

Про це виданню РБК повідомив журналіст The New York Times Іван Нечепуренко, який написав статтю з таким позначенням.

Він повідомив виданню, що використана у статті карта з Кримом, позначеним як «спірна» територія у складі Росії, збережеться в нинішньому вигляді на сайті видання, незважаючи на критику з боку Міністерства закордонних справ України.

«Такий же спосіб оформлення карт використовується газетою для всіх спірних територій. Наприклад, для Голанських висот або для Кашміру. Карта перемальовуватись не буде», — заявив журналіст.

Він додав, що NYT, «швидше за все», ніяких додаткових заяв з цього питання робити не буде.

Раніше повідомлялося, що The New York Times у своєму матеріалі позначило Крим тим же кольором, що й територію Росії та позначило її написом «спірна».

Стаття під заголовком «Путінський міст до Криму може нести більше символізму, ніж руху» опублікована 11 листопада. У ній ідеться про будівництво так званого «керченського мосту» до анексованого Криму з території РФ.

Міністерство закордонних справ України заявило про намір звернутись до видання через зображення анексованого Криму «спірною» територією.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# анексія криму
Пов`язані новини