Політика

The New York Times назвала анексований Росією Крим «спірною» територією

13 листопада, 2017 13:46
Політика/The New York Times назвала анексований Росією Крим «спірною» територією
Зберегти
Вигляд
Американське видання The New York Times позначило у своєму матеріалі територію Криму тим же кольором, що й територію Росії та позначило її написом «спірна».

Американське видання The New York Times позначило у своєму матеріалі територію Криму тим же кольором, що й територію Росії та позначило її написом «спірна».

На це звернув увагу відомий шахіст Гаррі Каспаров, який кілька років тому виїхав із Росії та оголосив боротьбу з режимом Володимира Путіна.

«Ця карта у NYTimes показує Крим у тому ж кольорі, що і Росію, як «спірний». Так, спірний через Путіна, його загарбника! Патетично й помилково. Крим – це Україна. Виправте», — написав Каспаров у Twitter.

Стаття під заголовком «Путінський міст до Криму може нести більше символізму, ніж руху» опублікована 11 листопада. У ній ідеться про будівництво так званого «керченського мосту» до анексованого Криму з території РФ.

16 березня 2014 року в окупованому Криму було проведено так званий референдум про від'єднання від України та 18 березня Крим з ініціативи російського президента Володимира Путіна було включено до складу РФ. 

Ані так званий референдум, ані так зване приєднання Криму до Росії світовою спільнотою не були визнані.

15 вересня 2015 року Верховна Рада України встановила, що датою початку окупації Криму є 20 лютого 2014 року.

У березні 2015 року телеканал «Беларусь 24» транслював зображення карти України без Криму. А у січні Нацрада заборонила російський канал «Дождь» через невизнання Криму українським.

14 липня Польське радіо вибачилося через мапу України без Криму. 

Також Київ направив ноту протесту Казахстану через зображення карти України без Криму. 

22 липня Болгарський телеканал вибачився за зображення України без Криму. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google показував Крим, як частину території Росії для користувачів з російськими IP-адресами, а для українців карти Google зображували Крим частиною України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини