У нових або відремонтованих будівлях американського штату Нью-Йорк відтепер обов'язково встановлюватимуть сповивальні столи як у жіночих, так і в чоловічих громадських вбиральнях. Відповідний закон набув чинності на початку 2019 року.

Закон, ухвалений ще в квітні 2018 року, зобов'язує ресторани, магазини, кінотеатри, а також державні будівлі оснащувати вбиральні сповальними столами, доступними як для жінок, так і для чоловіків.

Також керівництво будівлі зобов'язане розміщувати вказівні знаки, які позначають знаходження найближчого сповивального столу.

Губернатор штату Ендрю Куомо зазначив, що батьки часто шукають місце, у якому можна сповити дитину. Та додав, що столи дуже «непропорційно доступні», адже зазвичай встановлені в жіночих вбиральнях.

Сенатор штату Бред Хойлман, який писав законопроект, у своїй заяві зазначив, що не лише мами змінюють дітям підгузники — «Татам також треба виконувати свою частину брудної роботи».

Хойлман один з тих батьків, які документували в соціальних мережах складнощі, які виникають у чоловіків під час сповивання дітей у вбиральнях.

Хойлман, який є відкритим геєм, ще зазначив, що закон про обов'язкове встановлення сповивальних столів у чоловічих туалетах є також визнанням «нових батьківських норм, зокрема покоління батьків-геїв», яким не треба більше сповивати своїх дітей на підлозі через відсутність столу.

Раніше житель Флориди Донта Палмер започаткував флешмоб у соцмережі, щоб привернути увагу до відсутності сповивальних столів у чоловічих вбиральнях.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Тато може: про батьківство, свободу та ЛГБТ

Поділитись: