У Нью-Йорку у дітей з коронавірусом фіксують нетипову для COVID-19 хворобу з іншими симптомами, троє дітей вже померли. Загалом розслідують 85 випадків можливої нової хвороби.

Про це повідомив губернатор штату Ендрю Куомо, передає «Голос Америки».

«Симптоми схожі на синдром токсичного шоку. Це не є нормальним випадком COVID. Випадки COVID зазвичай мають респіраторний характер», — сказав він.

Синдром токсичного шоку означає запалення кровоносних судин. Він такого ускладнення померли діти віком 5 і 7 років, а також підліток.

«Іноді це запалення у серці. Можливо, схожі випадки надходили до лікарень, але їх не зіставляли із COVID, тому що вони не схожі на коронавірус», — додав губернатор.

Куомо розповів, що нова хвороба схожа на синдром Кавасакі, за якого можливе утворення аневризм, тромбозів та розривів судинної стінки. Він уточнив, що загалом розслідують 85 випадків подібних симптомів у людей з коронавірусом, здебільшого це діти шкільного віку.

Губернатор закликав батьків бути пильними і звертатися у лікарню, якщо у дітей понад 5 днів лихоманка, утруднене годування (у немовлят), сильний біль у животі, діарея або блювота, зміна кольору шкіри, проблеми з диханням.

Нагадаємо, США з великим відривом лідирують у світі за кількістю підтверджених випадків коронавірусу (понад 1 млн 300 тисяч) та за кількістю померлих (понад 80 тисяч).

Поділитись: