Світ / США

У Нью-Йорку вдруге евакуювали будівлю офісу CNN: пізніше повідомили про відсутність небезпеки

CBS News
Світ/США/У Нью-Йорку вдруге евакуювали будівлю офісу CNN: пізніше повідомили про відсутність небезпеки
Зберегти
Вигляд
У Нью-Йорку вдруге евакуювали будівлю, у якій знаходиться офіс телеканалу CNN, через підозрілі пакунки. Пізніше поліція повідомила, що ніяких небезпечних предметів не знайшли.

Працівникам поліції здалися підозрілими пакети, які залишили в торговому центрі на третьому поверсі будівлі. Людей з будівлі евакуювали.

«З метою обережності поліція Нью-Йорка зараз перевіряє кілька залишених без нагляду пакетів в торговому центрі Time Warner», — зазначила поліція у Twitter.

Після перевірки пакунків поліція повідомила — «жодних небезпечних предметів не знайшли».

Нагадаємо, 24 жовтня офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку евакуювали через підозрілий пакунок. Джерела Associated Press з посиланням на слідчих пов'язують вибухівку зі знайденим вибуховим пристроєм біля будинку мільярдера Сороса в Нью-Йорку.

25 жовтня на адресу колишнього віце-президента США Джо Байдена невідомі відправили дві бомби. Їх перехопили у поштовому відділенні.

Також 25 жовтня бомбу відправили американському актору Роберту Де Ніро.

24 жовтня у передмісті Нью-Йорка працівники Секретної служби США виявили бомбу в пошті, адресованій Гілларі та Біллу Клінтонам. Згодом агенти виявили другу бомбу, адресовану екс-президенту США Бараку Обамі.

Журналістка «Голосу Америки» в ефірі Громадського повідомила, що усі вибухові пристрої, які у США невідомі надсилають колишнім посадовцям і політикам, були дієві та мали схожі принципи побудови. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Пов`язані новини