Світ

У Пакистані екс-прем'єра засудили до 7 років ув’язнення за звинуваченням у корупції

Reuters
Світ/У Пакистані екс-прем'єра засудили до 7 років ув’язнення за звинуваченням у корупції
Зберегти
Вигляд
У Пакистані Антикорупційний суд засудив Наваза Шаріфа, який тричі обіймав пост прем’єра країни, до семи років ув’язнення за звинуваченням у корупції. Про це повідомляє Reuters.

Крім того, суд оштрафував Шаріфа на 25 мільйонів доларів.

У рішенні суду зазначено, що раніше колишній прем’єр придбав сталеливарний завод в Саудівській Аравії, однак не зміг довести джерело доходу для такої покупки. Водночас сам Шаріф вважає антикорупційне розслідування проти нього «політично мотивованим».

У липні 2017-го Верховний суд Пакистану ухвалив відсторонення прем'єр-міністра Наваза Шаріфа після звинувачень у корупції.

У липні 2018 року Шаріфа вже засуджували до десяти років ув’язнення за звинуваченням в покупці елітних квартир в Лондоні, однак у вересні 2018 року його звільнили. Тоді Верховний суд скасував вирок стосовно Шаріфа і його дочки Марьям, зобов'язавши їх сплатити заставу в розмірі п'яти тисяч долларів за кожного.

У кінці липня 2018 року на парламентських виборах у Пакистані перемогла партія колишнього професійного гравця в крикет Імрана Хана «Рух за справедливість», а сам Хан став прем’єр-міністром країни. 

Пов`язані новини