ENRU

У параді до Дня Незалежності візьмуть участь іноземні військові – глава Міноборони

На цьогорічному військовому параді з нагоди Дня Незалежності України будуть запроваджені нововведення, а також у ньому візьмуть участь військовослужбовці з «дружніх країн».

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час брифінгу в Брюсселі, передає УНІАН.

«Ми запросили багато країн – наших друзів, щоб вони взяли участь в параді. Вони братимуть участь в парадних розрахунках і окремими підрозділами. Якщо говорити про литовсько-польсько-українську бригаду, то вона буде одним підрозділом», – сказав він.

Голова оборонного відомства зауважив, що нові традиції підвищуватимуть моральний дух особового складу. Водночас не уточнив, якими саме вони будуть.

Загалом Полторак стверджує, що парад відрізнятиметься від парадів попередніх років. Крім того, у рамках святкування Дня Незалежності, окремо від параду, буде проведена презентація сучасної зброї, розробленої протягом останніх трьох років.

Нагадаємо, що 15 травня Порошенко підписав указ про відзначення 26-ї річниці Незалежності України, згідно з яким доручено організувати військовий парад на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram