У Парижі, де відбувається церемонія з нагоди річниці закінчення Першої світової війни, оголена активістка руху Femen з написом «Фальшивий миротворець» на торсі намагалась зупинити кортеж президента США Дональда Трампа.

На відео, яке оприлюднив у Twitter рух Femen, помітно, як поліцейські затримують жінку, яка вибігла на проїжджу частину Єлисейських полів у Парижі, коли там рухався кортеж Трампа. На торсі активістки були напсані гасла, серед яких «Фальшивий миротворець».

Reuters зазначає, що поліція Франції затримала двох людей у зв’язку з цим інцидентом.

Нагадаємо, 10 листопада у Парижі активістки Femen виступили проти приїзду лідерів деяких держав до столиці Франції на урочистості з нагоди сторіччя завершення Першої світової війни і влаштували акцію біля Тріумфальної арки.

У березні 2018 року учасниця Femen вистрибнула перед колишнім прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі на виборчій дільниці, куди він прийшов проголосувати на парламентських виборах.

У січні 2018 року активістка руху Femen накинулася на чинного президента Чехії Мілоша Земана, коли той прийшов до виборчої дільниці для голосування на виборах глави держави. Жінка кричала «Земан — путінська повія», те саме було написано на її грудях. Згодом її засудили до трьох місяців арешту з випробувальним терміном 1 рік і мають депортувати.

Зазначимо, упродовж 10-11 листопада у Парижі відбудуться урочистості з відзначення 100-річчя завершення Першої світової війни. На церемонії очікують понад 60 голів держав та урядів.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: