У столиці Франції Парижі священника, який провів великодню літургію попри карантин, оштрафували на 135 євро.

Про це повідомляє видання Le Point.

Так, у церкві Сен-Ніколя дю Шардонне у центрі Парижу вирішили провести великодню літургію з вірянами, попри карантинні обмеження.

Поліція приїхала до храму після того, як мешканці довколишніх будинків почули з церкви звуки органу і повідомили про це правоохоронців. Всередині храму було близько 40 вірян. Їх поліцейські не оштрафували.

За останніми даними у Франції зафіксовано 133 672 випадків зараження коронавірусом, 14 412 людей померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 13 квітня у світі 1 млн 853 тисяч 183 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 114 248 пацієнтів померли, та 423 625— одужали.

В Україні станом на ранок 13 квітня зафіксували 3 102 випадків інфікування коронавірусом. Зокрема, 97 пацієнтів одужали, 93 людини померли.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: