Правоохоронці Парижа затримали загалом сімох людей, причетних до нападу на двох людей поблизу колишнього офісу французького сатиричного журналу Charlie Hebdo. На нього у 2015 році було скоєно теракт через публікацію карикатур на пророка Мухаммеда.

Про це повідомляє BBC.

Через кілька годин після інциденту поліція затримала нападника — ним виявився 18-річний громадянин Пакистану. Місце нападу огородили правоохоронці, на ньому знайшли знаряддя нападу — його описують як мачете або ніж для м'яса.

Після цього правоохоронці внаслідок пошукової операції затримали 33-річного алжирця і ще п’ятьох пакистанців 1983-1996 років народження, яких вважають причетними до організації нападу. Його наразі розслідують як теракт, уточнюють у поліції.

Унаслідок нападу постраждали чоловік і жінка. Паризька інформагенція Premières Lignes повідомила, що постраждалі є її співробітниками. Наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Відгомін 2015-го

Нині у Франції відбувається суд у справі про терористичну атаку на колишній офіс сатиричного видання Charlie Hebdo у 2015 році. Воно перед тим оприлюднило карикатури на пророка Мухаммеда.

Загалом загинули 17 людей — як працівників Charlie Hebdo, так і випадкових перехожих. Нападників застрелили, на лаві ж підсудних перебувають ті, хто допомагав їм в організації нападу.

Після нападу 2015 року Charlie Hebdo заявило, що більше не публікуватиме карикатур на Мухаммеда, втім напередодні початку суду над співучасниками теракту все ж зробило це. Після цього видання отримало погрози від невідомих.

Поділитись: