Німецькі політики очікують конкретики від кандидата в президенти України Володимира Зеленського щодо його команди та політичних позицій.

Як заявив голова фракції об’єднання Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу Давид Вадефуль, Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів до голосування у другому турі конкретно вказати, за що він виступає та яка команда політиків буде його підтримувати.

«Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво в конфлікті з Росією і в її важкій економічній і соціальній ситуації», — йдеться у заяві.

Крім того, за словами політика, Зеленському потрібно уточнити, «як він хоче досягти своєї мети — збіднення олігархів, оскільки його в передвиборчій кампанії досі значною мірою підтримує олігарх Ігор Коломойський», — наголошує Вадефуль.

Крім того, у владній партії Німеччини наголошують, що успіх Зеленського свідчить, зокрема, про розчарування процесом реформ президента Петра Порошенка.

Невдачу Юлії Тимошенко Вадефуль пов’язує з тим, що «виборці не мають довіри до її нечіткої внутрішньої і зовнішньої політики».

По Україні ЦВК вже опрацювала майже 98% протоколів голосування на виборах президента України. Більшість голосів отримує Володимир Зеленський, розрив між чинним президентом Петром Порошенком та Юлією Тимошенко — 2,54%.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: