У Парижі мігрант з Малі голіруч піднявся на четвертий поверх будівлі, аби врятувати маленького хлопчика, який застряг на балконі та мало не впав.

У Парижі мігрант з Малі голіруч піднявся на четвертий поверх будівлі, аби врятувати маленького хлопчика, який застряг на балконі та мало не впав.

Про це повідомляє BBC.

Про вчинок малійського мігранта Мамуда Гассами Франція дізналась після того, як у Facebook оприлюднили відео порятунку дитини.

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що вдячний «герою» Гассаму і пообіцяв надати йому французьке громадянство.

Інцидент трапився ввечері у суботу, 26 травня, у північному Парижі.

Малієць розповів, що проходив повз, коли побачив натовп, що зібрався під будівлею: на четвертому поверсі будинку звисав маленький хлопчик, ледь тримаючись за балкон.

У коментарі французькому телеканалу BFMTV Гассам повідомив, що коли побачив цю сцену, «одразу поліз на будинок, довго не думаючи».

Менш ніж за хвилину він піднявся на четвертий поверх будівлі і схопив чотирирічного хлопчика у той час, як інший чоловік намагався його втримати від падіння.

Паризька пожежна служба повідомила, що екіпажі рятувальників прибули, коли хлопчик вже був у безпеці.

Відео: YouTube​ Dominic Labelle

Відео подвигу стало вірусним у соціальних мережах, наразі його подивились понад 8 мільйонів людей.

Мер Парижа Анн Ідальго також висловила своє захоплення героїзмом малійця і розповіла, що особисто висловила йому подяку по телефону. Вона назвала його «людиною-павуком з 18-го округу», маючи на увазі адміністративний район Парижа, де сталась подія.

Як повідомили французькі ЗМІ, батьків хлопчика у той час не було вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найцікавіших історій Громадського до Дня біженців.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile